ساخت کابینت آشپزخانه اصفهان چوب، فلز و کابینت mdf اصفهان

در ساخت کابینت mdf اصفهان تمام اجزا تشکیل دهنده خیلی مهم است . ما برای ساخت بدنه از بهترین mdf  استفاده می کنیم که این mdf  با مغزی خارجی و روکش خارجی است که معمولا در ایران روکش می شود و به دست ما می رسد .ما نیز به این دلیل که مرغوبیت برایمان بسیار مهم است بهترین شرکت ها را برای خرید انتخاب می کنیم اگر درب ها ی کابینت  از جنس ایرانی باشد معمولا با دو شرکت معتبر پاک چوب یا چهلستون کار میکنیم که مدت هاست با ان ها کار کرده ایم و از جنس mdf  آن ها مطمئن هستیم.دلیل استفاده از محصولات این شرکت این است که سال هاست آن را تست کرده ایم و از نظر مرغوبیت عالی است و همچنین تنوع رنگ زیادی دارد.

برای جنس درب های کابینت آشپزخانه اصفهان به سلیقه ی مشتری می توانیم از mdf  ترک یا هر کدام از ام دی اف های خارجی که مد نظر مشتری است استفاده کنیم .جنس صفحه کابینت از mdf  با روکش Hdl   است که معمولا ما به خاطر مرغوب بودن، از صفحه های کارخانه ای استفاده می کنیم. صفحه های کارخانه ای به قطر 2/3 یا 5 یا 7 سانتی است که همه بستگی به سلیقه ی مشتری دارد. بعضی از مشتریان دوست دارند که صفحه ی کابینتشان دقیقا با رنگ درب ها مثل هم باشد به همین دلیل از صفحه ی دوبل استفاده می کنند که ما این را پیشنهاد نمی کنیم و  روی صفحه فابریک کارخانه ایی تاکید داریم.

درب کابینتهای  هایگلاس به خاطر براق بودنشان بسیار جذاب و شیک تر می باشند. ما به دلیل تجربه ی زیادی که داریم و تست هایی که شده برای ام دی اف هایگلاس از ام دی اف egt  که هایگلاس ترک است و از EGI  در هایگلاس ایرانی استفاده می کنیم.

یکی از بیشترین قسمت هایی که در آشپزخانه آسیب می بیند زیر سینک ظرفشویی است برای همین ما از کابینت پلاستیکی که به ان اصطلاحا فومیزه می گویند استفاده می کنیم.

فومیزه ضد آب است، نفوذ نمی کند و دوام آن بیشتر است ما برای اینکه کیفیت کارمان را زیر سوال نبریم از یراقهای با کیفیت بالای شرکت های معتبر استفاده می کنیم. ( پایه استیل مرغوب، لولا، جک، ریل تلسکوبی و دستگیره که با سلیقه ی مشتری است.)

کابینت فلزی : ما به دلیل داشتن مشتری های قدیمی و سلیقه ی بعضی از مشتریان، هنوز کابینت فلزی می سازیم و اگر سفارشی از مشتری بگیریم فقط بدنه ی  آن  را از فلز می سازیم و درب صفحه ها را  حتما از mdf  می سازیم چون درب های فلزی نه آن زیبایی را دارد نه ظرافت را.